horúca ponuka
Na tejto  stránke uvádzame archív noviniek v našej ponuke komponentov
Aktuálne sme doplnili komponenty o konektory od firmy EPT
Spoločnosť EPT je popredný nemecký výrobca konektorov do DPS.

Radi by sme upozornili na novú, cenovo výhodnú sériu 3-linkových filtrov pre frekvenčné meniče.
Použitie zdokonalených materiálov viedlo k mimoriadne efektívnemu riešeniu týchto vstupných filtrov.
Aktuálne sme doplnili komponenty o transformátory od firmy Myrra. 
V ponuke sú transformátory do DPS, transformátory pre spínané zdroje, odrušovacie tlmivky a moduly AC/DC. 
Transformátory sú dodávané v štandardných sériách, ale v sortimente máme aj zákaznícke prevedenia, v súlade s Vašimi požiadavkami a s medzinárodnými štandardami. Na požiadanie môžeme pridať tepelnú ochranu, alebo  tepelnú poistku, atď.
Miniatúrny GPS filter pre použitie v automobiloch
Predstavujeme GPS filter - prvý z novej série miniatúrnych SAW filtrov. GPS filter je certifikovaný podľa AEC-Q200 a teda najmenší na svete (veľkosť 1,4 x 1,1 mm), spĺňa prísne požiadavky pre použitie v automobilovej elektronike. 
Okrem jeho kompaktných rozmerov, má tento komponent vynikajúce elektrické vlastnosti. Dosahuje vysokú hodnotu útlmu. U zdrojov rušenia vo frekvenčnom rozsahu mobilných telefónov, tieto dosiahnu 45 až 50 dB.

  SMD pulzné trafá pre LAN aplikácie

Tento komponent nájde uplatnenie najmä pri  vysokorýchlostných sieťach LAN ako 100BASE-TX. Očakáva sa používanie predovšetkým v digitálnych aplikáciách spotrebnej elektroniky, ktoré ponúkajú pripojenie k sieti LAN, ako sú herné konzoly a internetové rádiá, rovnako ako v PC.

  Common mode filter s integrovanou ESD ochranou

Filter s nízkou parazitnou kapacitou, s takmer žiadnym vplyvom na impedančnú charakteristiku, je ideálny pre použitie s vysoko rýchlostným rozhraním, ako je HDMI, USB 3.0 a SATA v aplikáciách spotrebnej elektroniky.

   
  archív noviniek archív udalostí